NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

1. Kde vás najdeme ? 

 Od srpna 2017 jsme v nových prostorách v ulici Bratranců Veverkových 2722. Přístup je možný buď z ulice 17. listopadu - vchod do dvora k hospodě   U Čížků ( vedle prodejny Holflor,  obuvi Tamaris a textilu JTX ) nebo z ulice Bratranců Veverkových, která spojuje ulici Smilova s Třídou Míru ( bývalé      kino Jas )

2. Je nutné se na zkoušku šatů objednat ?

 Pokud navštívíte náš salon v pracovní době po - čt 9.00 - 17.00 a v pá 9.00 - 13.00 hodin, budeme se Vám plně věnovat i bez objednání.           Doporučujeme však si termín a čas zkoušení rezervovat předem, objednané klientky mají přednost. 

 Objednávat se můžete na tel.čísle +420 721 946 286, na mailové adrese agenturaamoroso@tiscali.cz nebo na facebooku Svatební agentura           Amoroso.

Pokud se nemůžete na zkoušku dostavit, prosíme kontaktujte nás včas, bráníte tak jiné klientce využít tohoto termínu, děkujeme !  

3. Jsou u vás zkoušky zpoplatněny ?

 Za zkoušky se v našem salonu neplatí.

4. Kolik u vás stojí půjčení svatebních a plesových šatů ?

 Půjčovné svatebních šatů se u nás pohybuje od 3.500,- do 10.500,- . Nabízíme také možnost zakázkového šití šatů , které si po ušití můžete     pouze zapůjčit. V tomto případě se ceny půjčovného pohybují dle modelu od 9.000,- do 15.000,- . 

 Půjčení společenských šatů se u nás pohybuje od 500,- do 4.500,- . Rovněž je možné zakázkové šití společenských šatů , půjčovné se poté pohybuje     od 4.000,- do 6.000,- .

5. Rezervační poplatek na půjčení svatebních a společenských šatů

 Pokud se klientka ( klient ) rozhodne, že si model vypůjčí, budeme potřebovat Váš OP ( občanský průkaz ) a rezervační poplatek.  Ten je u nás ve výši 50% z ceny půjčovného. Rezervační  poplatek je nevratný , tato skutečnost je uvedena na smlouvě o půjčení, kterou má klient k dispozici. Rezervační poplatek je spojen s blokací   modelu na   daný termín, ve kterém, již není možné zapůjčení modelu jinému zájemci, proto je nevratný.  Platit lze u nás v hotovosti i platební kartou.

6. Je možné použít zálohu na nákup zboží v případě zrušení půjčení ? 

Uhrazený rezervační poplatek na smlouvě o půjčení se vztahuje vždy k zapůjčení konkrétního modelu, není proto možné částku využít pro nákup jiného zboží.

7.  Kdy je třeba přijít na úpravu šatů a kdy je mohu vyzvednout ? 

Na zkoušku je vhodné přijít již týden předem. Potřebujete s sebou obuv, kterou máte zvolenou pro den D. Pokud by byl Váš rezervovaný model v tomto týdnu vypůjčený jinou klientkou, prosíme o zkoušku v úterý nebo středu, vyzvednutí modelu by pak bylo ve čtvrtek nebo v pátek.

8. Kdy zapůjčený model vracím ?

Zapůjčený model vracíte vždy v pondělí po akci. Pokud by vyzvednutí nebo vrácení připadalo na státní svátek nebo významné dny či dovolenou, vždy záleží na dohodě.

9. Co když model během akce poškodím, ušpiním ?

Pokud během akce šaty (zapůjčený model ) poškodíte, bude vyhodnocena míra poškození a bude-li se jednat o závadu odstranitelnou, hradíte pouze krejčovskou práci a materiál. Bude-li model trvale znehodnocen, bude nutná úhrada celkové částky modelu.  V ceně půjčovného modelu je běžné ušpinění od  make-upu, potu, dolní lem sukně od prachu,...nadměrné ušpinění jako květiny -pyl, hlína, tráva, víno, dehet, asfalt hradíte příplatek za další čištění del rozsahu znečištění.